Finserv: wypożyczalnia busów w Chorzowie

Organizujecie wyjazd pracowniczy? A może wycieczkę rodzinną? Powodów do wypożyczenia samochodu 8- lub 9-osobowego jest wiele, dlatego też serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wynajmu busów w Chorzowie. Firma Finserv świadczy swoje usługi już od ponad 20 lat, zdobywając zaufanie klientów biznesowych oraz indywidualnych. Jesteśmy gotowi podjąć współpracę zarówno długo-, jak i krótkoterminową. Gwarantujemy bezpieczne podróże, atrakcyjne stawki, przejrzyste umowy, a także znakomitą obsługę klienta.

Wynajem nowoczesnych busów – Chorzów

Nasza wypożyczalnia busów osobowych oferuje różnorodną flotę pojazdów, dostosowaną do różnych potrzeb oraz preferencji klientów. Posiadamy popularne modele, takie jak Toyota Proace Verso, Renault Trafic czy Mercedes V-Klasa. Wszystkie auta objęte są ubezpieczeniem OC, AC, a także NNW. Dbamy o to, aby były regularnie serwisowane. Samochody występują w 3 kategoriach: Optimum, Lux i VIP. W zależności od wybranej klasy będą one wyposażone w inne udogodnienia, np. radio z Bluetooth, ekran LCD lub automatyczną klimatyzację.

Przestronne 8- i 9-osobowe busy na wynajem

Nasze 8- i 9-osobowe busy na wynajem idealnie sprawdzą się podczas rodzinnych wypadów, firmowych delegacji czy grupowych wyjazdów. Do prowadzenia tych samochodów wymagane jest tylko prawo jazdy kategorii B! Oferowane pojazdy zapewnią wygodną podróż dla wszystkich pasażerów, a ich duża pojemność pozwoli zmieścić wszelkie bagaże. Auta wyposażone są w przesuwne drzwi, zatem nie trzeba się martwić o problemy ze wsiadaniem bądź wysiadaniem. Wybierając naszą wypożyczalnię busów, macie gwarancję bezpiecznego i komfortowego przejazdu.

Atrakcyjna oferta wypożyczalni busów Finserv

Wynajem busów nierzadko jest skomplikowanym procesem – jednakże nie u nas! Aby ułatwić naszą współpracę, uprościliśmy wszelkie formalności do minimum. Umowy są transparentne i zrozumiałe dla każdego. Jesteśmy elastyczni: dla nas najem może trwać kilka dni, tygodni, a nawet miesięcy! Stawki zależą właśnie od okresu wypożyczenia oraz od wybranego modelu pojazdu. Nie musicie się obawiać żadnych ukrytych kosztów, ponieważ wszystko zostanie Wam jasno przedstawione.

Wybierając naszą wypożyczalnię busów w Chorzowie, stawiacie na niezawodne pojazdy, komfort podróży i korzystne ceny. Skontaktujcie się z nami już dziś!