leasing samochodu

Leasing samochodów osobowych, ciężarowych i dostawczych

 Jeżeli myślą Państwo o zmianie samochodu osobowego, ciężarowego bądź o rozbudowie posiadanej floty pojazdów, ale niestety brakuje Państwu środków finansowych Finserv Sp. z o.o. służy pomocą.

Finserv Sp. z o.o. pomoże w sfinansowaniu zakupu środków transportowych. Zaproponujemy optymalny wariant finansowania dopasowany do potrzeb i możliwości. Nie kwestionujemy Państwa wyborów, wierzymy że wybrali Państwo pojazd, który spełni oczekiwania dlatego nie stosujemy ograniczeń wiekowych dla pojazdów. Sfinansujemy zakup nawet kilkunastoletniego auta, bez względu na siedzibę dostawcy z pojazdami sprowadzonymi z zagranicy włącznie.

Oferujemy również leasing pojazdów specjalistycznych.

Leasing auta osobowego i dostawczego

Finserv oferuje leasing auta osobowego oraz leasing auta dostawczego. To bardzo popularny sposób finansowania pojazdów firmowych. Dzięki takiemu rozwiązaniu nasi klienci mogą stać się posiadaczami pojazdu bez konieczności angażowania własnych środków finansowych. Leasing nie osłabia również zdolności kredytowej, co ma duże znaczenie w przypadku wielu osób prowadzących swoją działalność gospodarczą. Za pomocą naszej firmy mogą Państwo rozbudować własną flotę pojazdów o samochody osobowe, dostawcze lub ciężarowe. Szeroka oferta z pewnością pozwoli Państwu na znalezienie optymalnego rozwiązania. Nasz personel chętnie doradzi przy dokonaniu trafnego wyboru. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą leasingową.

DSC_0013

Leasing samochodu ciężarowego dla firmy

Dzięki naszej ofercie leasingu na samochód ciężarowy w prosty i szybki sposób mogą Państwo dokonać rozbudowy swojej floty bez konieczności ponoszenia sporych nakładów finansowych związanych z nabyciem nowych pojazdów. Leasing samochodów ciężarowych stanowi doskonałe rozwiązanie w przypadku firm transportowych. Niewielka wpłata początkowa, wynosząca nawet jedynie 5%, pozwala na uniknięcie dużych kosztów. Czas trwania umowy leasingowej uzależniony jest od preferencji klienta i może wynosić od 24 do 60 miesięcy. W razie chęci nabycia pojazdu o mniejszym gabarycie umożliwiamy również skorzystanie z leasingu samochodu dostawczego, który w wielu przypadkach stanowi niezbędny element prowadzenia własnej działalności gospodarczej.

Leasing na samochód osobowy dla każdego przedsiębiorcy

Polecamy Państwu możliwość skorzystania również z leasingu samochodów osobowych. Współpraca z naszą firmą przebiega w sprawny sposób, a nasze warunki są jasno określone i zrozumiałe. Konsultant dopasuje ofertę w taki sposób, by jak najlepiej spełniała oczekiwania ze strony klienta. Weryfikację potrzebnej dokumentacji przeprowadzamy zaledwie w 48 godzin, po czym możemy spotkać się w celu sfinalizowania umowy. Dodatkowo nasza oferta rozszerzona jest o możliwość ubezpieczenia pojazdu. Współpracujemy ze sprawdzonymi firmami ubezpieczeniowymi, mogąc zaproponować Państwu bardzo korzystne warunki. Zapraszamy do współpracy!

DSC_0027

Nasza oferta leasingu auta osobowego, dostawczego i ciężarowego jest szeroka i uzależniona od potrzeb Klienta:

  • wpłata początkowa już od 5%
  • długość leasingu od 24 do nawet 60 miesięcy
  • możliwość rat sezonowych
  • wykup nawet za 1% wartości początkowej pojazdu

W trosce o Państwa czas procedurę ograniczyliśmy do minimum. Wystarczy, że skontaktujecie się Państwo z Nami telefonicznie lub pocztą elektroniczną a nasz konsultant w oparciu o Państwa preferencje przedstawi najlepiej dostosowaną ofertę.

Kolejnym krokiem jest zgromadzenie i dostarczenie wymaganych dokumentów. Dokumenty różnią się w zależności od formy prawnej prowadzonej działalności: osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą, spółka cywilna, spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, spółka jawna, spółka akcyjna, spółdzielnia itd.

Po dostarczeniu kompletu dokumentów potrzebujemy maksymalnie 48 godzin na podjęcie decyzji. W przypadku pozytywnej weryfikacji i akceptacji kontaktujemy się i umawiamy na podpisanie umowy leasingu w dogodnym terminie i miejscu.

Poza finansowaniem oferujemy także pomoc w ubezpieczeniu pojazdu. Dzięki umowom generalnym z wiodącymi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi możemy zaoferować pakiety ubezpieczeniowe w atrakcyjnych cenach. Co ważne nie muszą Państwo płacić składki ubezpieczeniowej jednorazowo – może być ona rozłożona na raty podobnie jak podatek od środków transportowych.

Sfinansujemy dla Państwa zakup każdego samochodu!

Pomożemy spełnić Twoje marzenie o nowym pojeździe!

Leasing

tel. (056) 66 93 886

fax (056) 66 93 857

Adres

ul. Polna 140 B

87-100 Toruń

Email

finserv@finserv.com.pl

Pn - pt: 8:00 - 16:00