Finserv

„Finserv” jest spółką z ograniczoną odpowiedzialnością i działa wg przepisów kodeksu spółek handlowych. Firma rozpoczęła aktywną działalność w połowie 1999 r. Powołana została w celu świadczenia usług finansowych, głownie leasingu. Oferujemy pomoc w finansowaniu wszelkich inwestycji związanych z rozwojem Państwa firmy. „Finserv” Sp. z o.o. obsługuje klientów z całej Polski. Wartym zaznaczenia jest fakt, iż nie stosujemy rozwiązań szablonowych. Wiemy, ze każdy klient jest inny, ma inne oczekiwania, dlatego do każdego podchodzimy indywidualnie. Ofertę przygotowujemy w oparciu o konkretne potrzeby i preferencje. Dysponujemy doświadczoną kadrą, która pomoże i doradzi w wyborze optymalnego dla Państwa wariantu.

W trakcie naszej niemalże dwudziestoletniej działalności udało nam się otrzymać Certyfikat Rzetelności (Rzetelna Firma – https://wizytowka.rzetelnafirma.pl/C3ONEP7Z) oraz wyróżnienie Gazele Biznesu.

Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom, postanowiliśmy rozszerzyć ofertę o wynajem busów osobowych.

Flota

Nasza flota to wyłącznie nowe auta. Bazując na zdobytym doświadczeniu umiemy ją budować i właściwie o Nią zadbać w trosce o Państwa komfort i bezpieczeństwo. Już teraz mogą Państwo wynająć busa na dowolny okres, oferujemy wynajem krótko i długoterminowy, im dłuższy okres wynajmu tym atrakcyjniejsza cena. Wystarczy wybrać model i zarezerwować go dla siebie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. W przypadku pytań zapraszamy do konaktu.

„Finserv” Sp. z o.o. swoją siedzibę ma w Toruniu przy ul. Polnej 140B i działa na podstawie wpisu do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Toruniu, VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem: KRS 0000165324, NIP: 879-21-23-460, REGON: 871186131.

leasing na bus