Wynajem busów ośmioosobowych na ustalony czas – Toruń i cała Polska

Nasza firma z oddziałem w Toruniu umożliwia wynajem busów 8-osobowych. Wszystkie pojazdy są całkowicie sprawne pod względem technicznym, mają przedłużone kabiny oraz bogate wyposażenie. Wynajem busa 8-osobowego dzięki naszej firmie z Torunia umożliwi Państwu zorganizowanie wycieczki, wyjazdu szkoleniowego lub integracyjnego. Takie pojazdy gwarantują pasażerom komfortową i bezpieczną podróż. W Toruniu oferujemy wynajem busa na 8 osób na określony czas, ustalony w umowie. To usługa idealna dla dużych rodzin, grupy znajomych czy pracowników. Pojazdy na 8 osób są większe od standardowych samochodów, ale jednocześnie na tyle kompaktowe, że nikt nie powinien mieć trudności z ich prowadzeniem. Samochody 8-osobowe z naszej wypożyczalni Finserv w Toruniu mają duże lusterka oraz sporą przednią szybę, która zapewnia kierowcy doskonałą widoczność i komfortową jazdę. Warto nadmienić, że takim samochodem może jeździć każdy posiadacz prawa jazdy kat. B.

Wynajem busa 8-osobowego w atrakcyjnej cenie z doskonałym wyposażeniem

W toruńskim oddziale Finserv oferujemy wynajem busa na 8 osób, m.in. marki Mercedes-Benz klasy V. Ten samochód wyposażony został w wiele dodatkowych opcji podnoszących komfort zarówno kierowcy, jak i pasażerów w czasie podróży. Oświetlenie sufitowe, niezbędne w czasie jazdy wieczornej, przesuwane kanapy pozwalające na komfortowy odpoczynek w trakcie podróży, przyciemniane szyby w przedziale pasażerskim, a także możliwość zamontowania dodatkowego bagażnika stanowią tylko niektóre z zalet. Wynajem busa 8-osobowego marki Mercedes-Benz z Finserv w Toruniu to gwarancja bezpiecznej jazdy, dzięki systemom wspomagającym, takim jak ABS, ESP, asystent ruszania na wzniesieniu, wspomagania koncentracji, asystent parkowania, tempomat i wiele innych. Mercedesy oraz pozostała część pojazdów wyposażone są też w nawigację.

Busy 8-osobowe Mercedes Benz klasy V w wersji wydłużonej

Finserv w Toruniu i w całej Polsce oferuje wynajem busa marki Mercedes-Benz, klasy V w wersji Long na 8 osób wyposażonego w:

  • silnik Diesla o pojemności 1990 ccm, mocy 190 KM,
  • automatyczną skrzynię biegów,
  • skórzane siedzenia,
  • adaptacyjne światła,
  • sportowe łopatki do zmiany biegów umieszczone przy kierownicy,
  • wielofunkcyjny ekran LCD,
  • automatyczną, dwustrefową klimatyzację,
  • radio z Bluetooth oraz MP3.

W tym 8-osobowym samochodzie zamontowano drzwi tylne boczne po obu stronach oraz tak cenioną przez pasażerów możliwość regulowania oparć foteli wraz z ich przesuwaniem. Finserv w Toruniu to nie tylko możliwość wynajmu Mercedesa.

Wynajęcie busa 8-osobowego dla komfortu i bezpieczeństwa jazdy

Wynajem busa osobowego w naszej firmie to gwarancja komfortowej podróży, bezpiecznej jazdy i sprawnego dojazdu do miejsca docelowego. W naszej wypożyczalni w Toruniu dysponujemy trzema modelami samochodów 8-osobowych. Każdy odznacza się bardzo dobrymi parametrami technicznymi, a klasa V – dodatkowym prestiżem. Najlepiej przekonają się o tym Państwo w czasie jej użytkowania. Busy Mercedes-Benz z naszej wypożyczalni Finserv w Toruniu są pojazdami premium, charakteryzującymi się najwyższą możliwą jakością. Mercedes-Benz V klasy posiada piękne, skórzane siedzenia, automatyczną skrzynię biegów oraz wiele innych udogodnień i funkcji. Mogą Państwo liczyć na niezwykle komfortowe warunki jazdy w przyjemnej atmosferze. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszej wypożyczalni Mercedesów w Toruniu.

Wynajem busów 8-osobowych tylko z Finserv – gwarancja atrakcyjnych cen!

Firma Finserv z Torunia oferuje swoim klientom wypożyczanie samochodów 8-osobowych, a także leasing pojazdów. Dysponujemy bardzo zróżnicowaną flotą sprawdzonych i komfortowych samochodów. Dokładamy także wszelkich starań, aby każdy samochód był w pełni sprawny oraz posiadał wiele praktycznych rozwiązań. Należy podkreślić, że proponowane busy w wersji 8-osobowej mogą prowadzić osoby posiadające prawo jazdy kategorii B. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia wszystkich szczegółów, dzięki czemu będziemy mogli przedstawić Państwu najbardziej atrakcyjną cenowo propozycję wynajmu.

Dlaczego warto wynająć bus 8-osobowy?

W Finserv w Toruniu proponujemy Państwu sprawdzone rozwiązanie na dalekie podróże w celach prywatnych oraz służbowych – wynajem busów 8-osobowych. Jesteśmy przekonani, że samochody z naszej floty spełnią oczekiwania każdego klienta pod względem komfortu podróży oraz bezpieczeństwa. Dodatkowo warto podkreślić, że oferowane na wynajem busy 8-osobowe to bardzo kompaktowe pojazdy. Doceni to każdy kierowca! Nasz doświadczony zespół przedstawi Państwu ofertę oraz bardzo chętnie doradzi, jeśli zajdzie taka potrzeba. Przekonajcie się już dziś, że z nami wynajem busa na 8 osób to korzystne przedsięwzięcie! Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą Finserv z oddziałem w Toruniu!