leasing ciągników

Leasing ciągników samochodowych, naczep, przyczep

 Świadczysz usługi transportowe, wielkość lub ilość zamówień przekracza możliwości Twojego taboru? Chciałbyś rozbudować swoją flotę jednak brakuje Ci środków finansowych? Finserv Sp. z o.o. służy pomocą!

Nasza firma powstała po to, by pomagać w finansowaniu inwestycji związanych z rozwojem Państwa firmy. Wsłuchujemy się w Państwa potrzeby i do nich dopasowujemy „szyte na miarę” rozwiązania. Rozumiemy, że kilkunastoletnie, zadbane auto może służyć równie dobrze jak nowy lub kilkuletni pojazd dlatego nie stosujemy ograniczeń wiekowych dla pojazdów. Oferujemy również leasing na sprzęt wysoce specjalistyczny.

Nasza oferta leasingu na ciągniki samochodowe, naczepy i przyczepy jest szeroka i uzależniona od potrzeb klienta:

  • wpłata początkowa już od 5%
  • długość leasingu od 36 do nawet 60 miesięcy
  • możliwość rat sezonowych
  • wykup nawet za 1% wartości początkowej pojazdu

W trosce o Państwa czas procedurę ograniczyliśmy do minimum. Wystarczy, że skontaktujecie się Państwo z Nami telefonicznie lub pocztą elektroniczną a nasz konsultant w oparciu o Państwa preferencje przedstawi najlepiej dostosowaną ofertę.

Kolejnym krokiem jest zgromadzenie i dostarczenie wymaganych dokumentów. Dokumenty różnią się w zależności od formy prawnej prowadzonej działalności: osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą, spółka cywilna, spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, spółka jawna, spółka akcyjna, spółdzielnia itd.

Po dostarczeniu kompletu dokumentów potrzebujemy maksymalnie 48 godzin na podjęcie decyzji. W przypadku pozytywnej weryfikacji i akceptacji kontaktujemy się i umawiamy na podpisanie umowy leasingu w dogodnym terminie i miejscu.

Poza finansowaniem oferujemy także pomoc w ubezpieczeniu pojazdu. Dzięki umowom generalnym z wiodącymi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi możemy zaoferować pakiety ubezpieczeniowe w atrakcyjnych cenach. Co ważne nie muszą Państwo płacić składki ubezpieczeniowej jednorazowo – może być ona rozłożona na raty podobnie jak podatek od środków transportowych.

Oferujemy

Leasing

tel. (056) 66 93 886

fax (056) 66 93 857

Adres

ul. Polna 140 B

87-100 Toruń

Email

finserv@finserv.com.pl

Pn - pt: 8:00 - 16:00