Wynajem busów osobowych – Finserv

DSC_0052

Wypożyczalnia busów osobowych – Finserv

Proponujemy Państwu wynajem busów osobowych na atrakcyjnych warunkach. Z pojazdu można korzystać przez czas ustalony w umowie. Żeby wynająć auto wystarczy, dokonać rezerwacji wybranego modelu. Nieustannie poszerzamy naszą ofertę busów do wynajęcia. Wypożyczalnia busów, którą prowadzimy, dysponuje pojazdami z wyposażeniem spełniającym polskie wymogi. Dlatego jeśli Państwo zamierzają podróżować do innych krajów, należy pamiętać o dostosowaniu wyposażenia. W trakcie dokonywania rezerwacji wybierz interesujący Cię model, wyposażenie dodatkowe a w przypadku pytań daj nam znać – na pewno doradzimy i pomożemy w wyborze pojazdu, który spełni Twoje potrzeby.

Bus do wynajęcia z ubezpieczeniem OC, AC, NNW oraz Zieloną Kartą

Nasze busy do wynajęcia posiadają ubezpieczenie OC, AC, NNW oraz Zieloną Kartę, która wymagana jest w trakcie wyjazdów do Albanii, Azerbejdżanu, Białorusi, Bośni i Hercegowiny, Izraela, Iranu, Macedonii, Maroko, Mołdawii Rosji, Czarnogóry, Tunezji, Turcji i na Ukrainę. Rezerwacji można dokonywać tradycyjnie odwiedzając punkt wynajmu, drogą telefoniczną lub mailową. Dostaną Państwo potwierdzenie jej złożenia na podany e-mail. Opłaty za wynajem są określone w cenniku umieszczonym na naszej stronie internetowej finserv.com.pl.
W celu potwierdzenia rezerwacji konieczne jest wpłacenie 30% całkowitej opłaty za najem. Przyjmujemy wpłaty za pośrednictwem konta bankowego lub w siedzibie. Należy ich dokonać w ciągu dwóch dni od otrzymania potwierdzenia złożenia rezerwacji, a w ciągu tygodnia od tej czynności podpisać umowę najmu. Resztę środków należy wpłacić najpóźniej dzień przed rozpoczęciem okresu najmu.

DSC_0043
btrhdr

Komfortowa i wygodna wypożyczalnia busów

Wypożyczalnia prowadzona przez naszą firmę posiada wysokiej klasy flotę, wśród której znajdują się busy osobowe, najlepiej sprawdzające się podczas dłuższych wycieczek. Odbiór pojazdu jest możliwy od godziny 8.00, a jego zdanie w ustalonym terminie do godziny 20.00 – ustalamy to indywidualnie. Każdy najemca musi przejść szkolenie dotyczące obsługi pojazdu. Możliwa jest też jazda próbna w obecności wynajmującego. Wynajem pojazdów osobowych zawsze zaczyna się i kończy podpisaniem protokołu zdawczo-odbiorczego – dla nas i dla Ciebie to zabezpieczenie, dokument rzetelnie opisujący stan i wyposażenie pojazdu przed i po okresie wynajmu. Każdy pojazd może być przeznaczony do zarobkowego przewozu osób lub do celów turystyczno-rekreacyjnych. Nasza wypożyczalnia busów przeprowadza regularne kontrole, aby upewnić się, czy dany pojazd pozwala na jazdę bez zagrożenia dla pasażerów. Jest to ważna kwestia, gwarantująca bezpieczną podróż.

Wynajem busów w ofercie Finserv

Wynajem busów osobowych, którego można dokonać w naszej firmie, to bardzo przydatna usługa, zwłaszcza gdy chcą Państwo wyruszyć w podróż z większą liczbą osób. Busy można wynająć na dowolny okres a stawka za dobę spada wraz z długością wynajmu. Oddajemy do Państwa dyspozycji busy osobowe takie jak: Mercedes-Benz klasy V, Opel Vivaro i Toyota ProAce. Działamy zgodnie z przepisami kodeksu spółek handlowych. Rozpoczęliśmy swoją działalność w połowie 1999 roku, więc w czasie niespełna 20 lat zdobyliśmy zaufanie wielu klientów. Z naszych usług mogą korzystać osoby z całego kraju, choć siedziba firmy znajduje się w Toruniu. Wypożyczalnia Finserv to miejsce godne zaufania.

btr
vip

Finserv – wynajem busa

Finserv posiada w swojej ofercie wynajem busów osobowych, które doskonale sprawdzą się w wielu różnorodnych sytuacjach. Pojazd wynająć mogą zarówno osoby prywatne, jak i firmy. Posiadamy auta 8-osobowe i 9-osobowe w odmiennych konfiguracjach. Dzięki temu każdy będzie w stanie znaleźć samochód, który najbardziej spełni jego oczekiwania. Nasze pojazdy, z uwagi na dużą wygodę podróżowania oraz obszerną przestrzeń bagażową, idealnie sprawdzą się podczas dalekiej wycieczki ze znajomymi lub jednorazowego transportu osób w wyznaczone miejsce. Bus do wynajęcia możliwy jest zarówno na jedną dobę, jak i wiele dni. Nasza oferta jest bardzo elastyczna i dostosowywana do indywidualnych oczekiwań stawianych przez naszych klientów.

Bus do wynajęcia – pojazd, który spełni Państwa oczekiwania

Najem busa za pośrednictwem naszej firmy to szybki i komfortowy sposób na uzyskanie sprawdzonego i bezpiecznego środka transportu, który będą mogli Państwo wykorzystać w dowolny sposób. Posiadamy pojazdy różniące się od siebie dodatkowym wyposażeniem oraz komfortem podróżowania. Wszystkie samochody gwarantują bezpieczną podróż, są na bieżąco kontrolowane, a ich wyposażenie spełnia wszystkie niezbędne wymogi. Dodatkowo nasza oferta nieustannie jest poszerzana, by w pełni zaspokajać stawiane przed nami oczekiwania. Wynajem pojazdu typu bus to dobry sposób na bezpieczne i bardzo komfortowe podróżowanie w większej grupie osób. Nasze samochody to nowoczesne pojazdy o małych przebiegach i zaawansowanym wyposażeniu, które stanowi miłe uzupełnienie podróży.

DSC_0038
btrhdr

Wynajem busów z kierowcą i bez kierowcy

Za pośrednictwem naszej firmy mogą Państwo skorzystać z usług, jakimi są wynajem busa z kierowcą i wynajem busów bez kierowcy. Dzięki temu to Państwo decydują, czy chcą skorzystać wyłącznie z szerokiej oferty naszych pojazdów i wykorzystywać je do własnych celów samodzielnie, czy też zdecydować się na wynajem busów z kierowcą, który zawiezie podróżujących we wcześniej ustalone miejsce. Druga możliwość jest szczególnie przydatna w przypadku wyjazdów firmowych lub spotkań integracyjnych. Zapraszamy do naszych placówek mieszczących się w Toruniu, Grudziądzu, Lesznie, Kaliszu, Malborku i Poznaniu. Nasz personel chętnie odpowie na wszystkie Państwa pytania i pomoże w dokonaniu najlepszego wyboru. Zapraszamy do kontaktu!