Finserv jest spółką z ograniczoną odpowiedzialnością i działa wg przepisów kodeksu spółek handlowych. Rozpoczęła aktywną działalność w połowie 1999 r. Powołana została w celu świadczenia usług finansowych, głównie leasingu. Oferujemy pomoc w finansowaniu wszelkich inwestycji związanych z rozwojem Państwa firmy. Finserv Sp. z o.o. obsługuje klientów z całej Polski. Wartym zaznaczenia jest fakt, iż firma nie stosuje rozwiązań szablonowych. Wiemy, że każdy klient jest inny i ma inne oczekiwania, dlatego do każdego z Was podchodzimy indywidualnie. Ofertę przygotowujemy w oparciu o konkretne potrzeby i preferencje. Dysponujemy doświadczoną kadrą, która pomoże, jak też doradzi w wyborze optymalnego dla Państwa wariantu.

Leasing pojazdów – wybierz profesjonalistów!

Z myślą o Państwa potrzebach przygotowaliśmy szeroką ofertę usług w naszej firmie Finserv. Mamy spore doświadczenie w branży, gdyż działamy na rynku już ponad dwadzieścia lat. Jesteśmy przekonani, że sprostamy oczekiwaniom nawet najbardziej wymagającego klienta. Nasza wykwalifikowana kadra zawsze Państwu bardzo chętnie doradzi oraz uwzględni wszystkie oczekiwania, gwarantując obsługę na najwyższym poziomie. Serdecznie zapraszamy Was do skorzystania z usług, jakie oferujemy w Toruniu w zakresie leasingu pojazdów, wynajmu busów ośmioosobowych oraz dziewięcioosobowych. Oprócz Torunia posiadamy swoje placówki w innych większych miastach, dzięki czemu możemy zagwarantować fachową obsługę klientów z całej Polski. Jeśli leasing pojazdów, to tylko z Finserv!

Postaw na jakość obsługi w czasie leasingu pojazdów

Naszym zdaniem leasing pojazdów to bardzo atrakcyjne rozwiązanie dla wielu firm, które w Finserv zawsze jesteśmy w stanie dopasować do Waszych potrzeb. Ogromne doświadczenie oraz wysokie kwalifikacje to cenne zalety, które w codziennej pracy pomagają nam przedstawić Państwu najlepiej dopasowaną usługę. W naszych oddziałach (m.in. w Toruniu) oferujemy klientom leasing wielu pojazdów, takich jak samochody osobowe, autobusy, samochody ciężarowe, samochody dostawcze, ciągniki samochodowe, naczepy, przyczepy oraz pozostałe środki trwałe. Z naszym zespołem na pewno szybko i sprawnie dopełnią Państwo wszelkich formalności oraz zyskają maksimum korzyści. Należy także podkreślić, że działamy w oparciu o zapisy zawarte w kodeksie cywilnym. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem oraz do skorzystania z naszych usług!

Leasing pojazdów w Toruniu i w całej Polsce – komfort każdej podróży

Leasing pojazdów to coraz popularniejsza opcja, zarówno dla firm, jak i osób prywatnych w Toruniu. Dzięki elastycznym warunkom leasingowym oferowanym przez firmę Finserv mogą Państwo cieszyć się najnowszymi modelami samochodów bez konieczności wydawania dużych sum na ich zakup. W Finserv w Toruniu oferujemy leasing pojazdów, który umożliwia dostęp do nowoczesnych i niezawodnych samochodów na najkorzystniejszych zasadach. Bez względu na to, czy potrzebują Państwo auta do celów służbowych, czy osobistych, nasza oferta leasingu dostosowana będzie zawsze do Waszych potrzeb. Pozwólcie sobie na swobodę wyboru oraz pełen komfort podróży dzięki atrakcyjnej ofercie leasingu pojazdów w Toruniu z Finserv.

Leasing pojazdów – kodeks

W polskim systemie prawa umowa leasingu jest regulowana przez kodeks cywilny w następujący sposób:

„Przez umowę leasingu finansujący zobowiązuje się, w zakresie działalności swego przedsiębiorstwa, nabyć rzecz od oznaczonego zbywcy na warunkach określonych w tej umowie, i oddać tę rzecz korzystającemu do używania, albo używania i pobierania pożytków przez czas oznaczony, a korzystający zobowiązuje się zapłacić finansującemu, w uzgodnionych ratach, wynagrodzenie pieniężne, równe co najmniej cenie, lub wynagrodzeniu z tytułu nabycia rzeczy przez finansującego.”

Dla celów podatkowych pojęcie umowy leasingu określane jest w szerszy sposób, niż definicja przyjęta w Kodeksie cywilnym. Definicja kodeksu cywilnego rozszerzona jest o każdą inną umowę, gdzie leasingodawca oddaje w użytkowanie leasingobiorcy podlegające amortyzacji środki trwałe lub wartości niematerialne i prawne, a także grunty.

Oferta Finserv Sp. z o.o. skierowana jest nie tylko do dużych i prężnie działających od kilkunastu lat na rynku przedsiębiorstw, ale także do tych mniejszych lub nowopowstałych firm. Osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą z zakorzenioną historią lub dopiero rozpoczynające swój biznes również mogą na nas liczyć. Nie mamy ograniczeń terytorialnych – obsługujemy klientów z całej Polski i z każdej branży. Przedmiot leasingu także nie jest dla nas ograniczeniem.

Szanujemy wybory naszych klientów. W związku z tym jesteśmy gotowi sfinansować dla Państwa zakup samochodu nawet kilkunastoletniego, a także maszyny, której nazwa brzmi nieznajomo.

Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą, która doradzi w wyborze. Nasz konsultant przedstawi Państwu ofertę leasingu przez telefon.

Doświadczenie i wiedzą pozwalają nam na elastyczność i indywidualne podejście, stąd nieobce jest nam stosowanie rat sezonowych, obniżanie wpłaty własnej nawet do 5%, a także podpisywanie umów leasingu trwających nawet do 60 miesięcy – w celu obniżenia Państwa miesięcznych wydatków. To jednak nie jest granica naszych możliwości, możemy być jeszcze bardziej elastyczni – wystarczy, że poznamy Państwa potrzeby.

Doskonale zdajemy sobie sprawę jak ważna w dzisiejszych czasach jest szybkość działania – decyzję możemy podjąć już nawet w ciągu 24 godzin od momentu otrzymania kompletu dokumentów, a po 2 dniach mogą Państwo cieszyć się wymarzonym sprzętem.

Poza leasingiem możemy także zaoferować korzystny pakiet ubezpieczeń na cały okres trwania umowy – zarówno dla środków transportowych, jak i pozostałych maszyn oraz urządzeń.

Oferujemy

Leasing

tel. (056) 66 93 886

fax (056) 66 93 857

Adres

ul. Polna 140 B

87-100 Toruń

Email

finserv@finserv.com.pl

Pn - pt: 8:00 - 16:00