leasing maszyn i urządzeń

Inne środki trwałe

Nasza oferta leasingu nie ogranicza się tylko do środków transportu. Jesteśmy gotowi sfinansować zakup każdego środka trwałego. To Państwo najlepiej znacie swoje potrzeby i doskonale zdajecie sobie sprawę jaki zakup wpłynie pozytywnie na wynik działalności firmy.

Jeżeli na drodze rozwoju Twojej firmy stoi brak środków finansowych, Finserv Sp. z o.o. służy pomocą. Nie ograniczamy się do finansowania zakupów tylko fabrycznie nowego sprzętu – możemy sfinansować zakup kilku, bądź kilkunastoletniej maszyny.

Pomożemy Państwu w sfinansowaniu zakupu m.in. następujących sprzętów:

  • maszyn i urządzeń budowlanych – takich jak koparki, ładowarki, maszyny do układania kostki brukowej, a także wiele innych, pomocnych w wykonywaniu codziennych zadań,
  • wózków widłowych,
  • specjalistycznych maszyn i urządzeń – dotyczy to zarówno pojedynczych maszyn jak i kompletnych linii technologicznych bez względu na branżę,
  • stanowiących wyposażenie lokali – jeżeli planujecie Państwo rozbudowę bądź modernizację gabinetu, apteki, baru itp., oferta Finserv Sp. z o.o. skierowana jest właśnie do Was. Przy minimalnym zaangażowaniu środków możecie Państwo cieszyć się nowocześnie wyposażonym biurem, które zapewne pozytywnie wpłynie na rozwój firmy.

Nasza oferta leasingu jest bardzo szeroka i uzależniona od potrzeb Klienta:

  • wpłata początkowa już od 5%
  • długość leasingu od 24 do nawet 60 miesięcy
  • możliwość rat sezonowych
  • wykup nawet za 1% wartości początkowej

W trosce o Państwa czas procedurę ograniczyliśmy do minimum. Wystarczy, że skontaktujecie się Państwo z Nami telefonicznie lub pocztą elektroniczną a nasz konsultant w oparciu o Państwa preferencje przedstawi najlepiej dostosowaną ofertę.

Kolejnym krokiem jest zgromadzenie i dostarczenie wymaganych dokumentów. Dokumenty różnią się w zależności od formy prawnej prowadzonej działalności: osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą, spółka cywilna, spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, spółka jawna, spółka akcyjna, spółdzielnia itd.

Po dostarczeniu kompletu dokumentów potrzebujemy maksymalnie 48 godzin na podjęcie decyzji. W przypadku pozytywnej weryfikacji i akceptacji kontaktujemy się i umawiamy na podpisanie umowy leasingu w dogodnym terminie i miejscu.

Poza finansowaniem oferujemy także pomoc w ubezpieczeniu przedmiotu leasingu. Dzięki umowom z wiodącymi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi możemy zaoferować pakiety ubezpieczeniowe w atrakcyjnych cenach. Co ważne, nie muszą Państwo płacić składki ubezpieczeniowej jednorazowo – może być ona rozłożona na raty.

 

Oferujemy

Leasing

tel. (056) 66 93 886

fax (056) 66 93 857

Adres

ul. Polna 140 B

87-100 Toruń

Email

finserv@finserv.com.pl

Pn - pt: 8:00 - 16:00