Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak kosztowna jest branża przewozowa. Zakup wszelkiego rodzaju naczep często okazuje się nieopłacalny lub po prostu za drogi. Wielu przewoźników szuka więc alternatyw. Jedną z nich jest wynajem.

Wynajęcie naczepy – oferta

Jako zaufana wypożyczalnia naczep (firanek, chłodni, plandek) oferujemy Państwu bogatą flotę w szerokim zakresie cenowym – niezależnie od budżetu na pewno znajdziecie coś dla siebie. Działamy na prostych i przejrzystych zasadach, więc nie musicie się martwić zbędną papierologią czy innymi zawiłościami. Naszym klientom gwarantujemy:

  • elastyczne warunki wynajmu dostosowane do indywidualnych potrzeb,
  • naczepy w doskonałym stanie technicznym, regularnie sprawdzane i serwisowane,
  • profesjonalną obsługę,
  • konkurencyjne ceny.
Wynajem naczep
Naczepa typu firanka

Wynajem naczep typu firanki i plandeki

Osobom oraz firmom przewożącym sporą ilość towarów polecamy wynajem naczep typu firanki bądź plandek. W zależności od tego, na jaki czas Państwo ich potrzebują, najem może być krótko- lub długoterminowy. Jeśli chcecie go przedłużyć i o ile stan dostępnych pojazdów na to pozwala, prosimy o kontakt (jesteśmy otwarci na dalszą współpracę). Nasze naczepy pochodzą od godnych zaufania producentów, a także charakteryzują się wysoką jakością wykonania, zapewniając bezpieczny, sprawnie przeprowadzony transport. Do wynajmu posiadamy również plandeki w formie samochodów dostawczych (busów).

Wypożyczalnia naczep chłodni

Jeśli szukacie naczep chłodni pod wynajem (w tym Schmitz), to dobrze trafiliście. Wiemy, jak istotna jest ich rola w transporcie różnorodnych towarów, dlatego też nasze pojazdy są wyposażone w nowoczesne systemy chłodnicze, gwarantujące zachowanie odpowiednich i stałych temperatur. Skorzystanie z naszych usług da Państwu pewność, że transportowane towary są w pełni zabezpieczone oraz utrzymane we właściwych warunkach.

Naczepa chłodnia
Naczepa kontenerowa

Wynajem naczep kontenerowych

Wśród naszej oferty wynajmu znajdą Państwo również naczepy podkontenerowe, takich marek jak Wielton czy Krone. Gwarantujemy wysoką jakość i niezawodność dostępnych pojazdów. Fakt, że kontenery występują w odmiennych rozmiarach, przekłada się na różnorodność pojazdów, które możecie nająć. Jesteśmy firmą nastawioną na potrzeby klienta – zapewniamy największy wybór oraz najlepsze warunki wynajmu naczep.