Leasing autobusów

Finserv Sp.z o.o. jest firmą, która chętnie sfinansuje dla Państwa zakup autobusu, autokaru lub busa. Oferujemy taką możliwość zarówno w przypadku zakupu nowych bądź kilkuletnich, bogato wyposażonych autokarów rejsowych, których przeznaczeniem są wycieczki zagraniczne jak również w przypadku starszych rocznikowo pojazdów, które mają służyć krótkim przejazdom, dostarczaniu pracowników do zakładu pracy czy przewozu dzieci do szkoły. Co ważne, nie stosujemy ograniczenia co do wieku pojazdu, dostawcy czy też marki. Państwo wybieracie odpowiedni dla siebie pojazd, wskazujecie dostawcę – my zajmujemy się resztą formalności.

Nasza oferta leasingu autobusów jest szeroka i uzależniona od potrzeb klienta:

  • wpłata początkowa już od 5%
  • długość leasingu od 24 do nawet 60 miesięcy
  • możliwość rat sezonowych
  • wykup nawet za 1% wartości początkowej pojazdu

W trosce o Państwa czas procedurę ograniczyliśmy do minimum. Wystarczy, że skontaktujecie się Państwo z Nami telefonicznie lub pocztą elektroniczną a nasz konsultant w oparciu o Państwa preferencje przedstawi najlepiej dostosowaną ofertę.

Kolejnym krokiem jest zgromadzenie i dostarczenie wymaganych dokumentów. Dokumenty różnią się w zależności od formy prawnej prowadzonej działalności: osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą, spółka cywilna, spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, spółka jawna, spółka akcyjna, spółdzielnia itd.

Po dostarczeniu kompletu dokumentów potrzebujemy maksymalnie 48 godzin na podjęcie decyzji. W przypadku pozytywnej weryfikacji i akceptacji kontaktujemy się i umawiamy na podpisanie umowy leasingu w dogodnym terminie i miejscu.

Poza finansowaniem oferujemy także pomoc w ubezpieczeniu pojazdu. Dzięki umowom generalnym z wiodącymi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi możemy zaoferować pakiety ubezpieczeniowe w atrakcyjnych cenach. Co ważne nie muszą Państwo płacić składki ubezpieczeniowej jednorazowo – może być ona rozłożona na raty podobnie jak podatek od środków transportowych.

Oferujemy