Z myślą o Państwa potrzebach nasza firma proponuje szeroką ofertę usług leasingowych w Gorzowie Wielkopolskim. Dwudziestoletnie doświadczenie i wykwalifikowana kadra konsultantów przekładają się na spełnienie oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów.

Leasing samochodów osobowych, ciężarowych i dostawczych. Gorzów Wielkopolski

Zakup samochodu wiąże się najczęściej ze sporymi wydatkami, na które nie zawsze w danej chwili można sobie pozwolić. W takich momentach z pomocą przychodzi nasza firma oferująca usługi leasingowe aut na terenie Gorzowa Wielkopolskiego!

Proponujemy pomoc w finansowaniu wszelkich inwestycji związanych z rozwojem Państwa firmy. Wysoko ceniąc sobie indywidualne potrzeby, działamy nieszablonowo, przygotowując spersonalizowane oferty sporządzone w oparciu o konkretne preferencje klienta. Dysponujemy doświadczoną kadrą, która doradzi w wyborze optymalnego dla Państwa wariantu leasingu samochodów w Gorzowie Wielkopolskim.

Leasing samochodu ciężarowego dla firmy. Gorzów Wielkopolski i okolice

Dzięki naszej rozbudowanej ofercie leasingowej mogą Państwo szybko oraz sprawnie zaopatrzyć się w samochody ciężarowe i dostawcze, stanowiące często niezbędny element prowadzenia własnej działalności gospodarczej, bez konieczności ponoszenia sporych nakładów finansowych. Leasing samochodów ciężarowych i dostawczych to doskonałe rozwiązanie w przypadku firm transportowych. Dodatkowy atut stanowi niewielka wpłata początkowa.

Leasing samochodów dostawczych ze spółką Finserv w Gorzowie Wielkopolskim

Leasing samochodów dostawczych to bardzo popularny sposób finansowania pojazdów firmowych. W większości przedsiębiorstw posiadanie takiego auta jest koniecznością. Z nami szybko i sprawnie załatwią Państwo wszystkie formalności związane z procedurą. Pragniemy zaznaczyć, że leasing to uniwersalne rozwiązanie zarówno dla nowych firm z Gorzowa Wielkopolskiego, jak i tych, które na rynku funkcjonują już od dłuższego czasu.

Leasing

tel. (056) 66 93 886

fax (056) 66 93 857

Email

finserv@finserv.com.pl

Pn - pt: 8:00 - 16:00