Leasing autobusów dla klientów z Malborka

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych z Malborka i okolic do skorzystania z naszych usług z zakresu leasingu autobusów. Bez względu na to, czy prowadzicie firmę przewozową, zaczynacie działalność w branży transportowej, czy też chcecie zapewnić bezpieczny przejazd jakiejkolwiek grupie osób – ta oferta jest dla Was! Gwarantujemy warunki dopasowane do Waszych potrzeb, a także wsparcie podczas całego okresu leasingu.

Rewelacyjna oferta leasingu autobusów w Malborku

Leasing autobusu z firmą Finserv to czysta przyjemność. Zadbaliśmy o to, aby proces wnioskowania był jak najprostszy. Wpłaty początkowe zależą oczywiście od wartości pojazdu, jednak zawsze staramy się zaoferować najbardziej opłacalną dla Was kwotę. Nasze umowy są przejrzyste i zrozumiałe, a brak ograniczeń co do marki oraz wieku pojazdu daje wszystkim klientom pełną swobodę wyboru autokaru. Okres leasingu autobusu może wynosić od 24 do 60 miesięcy – Wy decydujecie, jak długo będzie trwać.

Specjaliści od leasingu autobusów

Leasingiem autobusów zajmujemy się już od wielu lat. Dzięki zdobytemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zaoferować Wam nie tylko najlepsze warunki umowy, ale także pewność inwestycji. Gwarantujemy atrakcyjne ceny wykupu pojazdów. Jeśli mają Państwo wątpliwości lub chcą poznać więcej szczegółów, zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

Skorzystajcie z naszej oferty leasingu autobusów w Malborku i całej Polsce – rozwińcie swoją działalność bez zbędnych formalności czy stresu!