Leasing autobusu małych i dużych firm – Łódź

Zapraszamy do skorzystania z leasingu autobusów wszystkich zainteresowanych z Łodzi i okolic. Chętnie podejmiemy współpracę z różnorodnymi podmiotami, w tym z firmami przewozowymi, pragnącymi rozszerzyć swoją flotę, oraz z mniejszymi przedsiębiorstwami, dopiero zaczynającymi swoją działalność w branży transportowej. Proponowana przez nas usługa może być również idealnym rozwiązaniem dla szkół, które chcą zapewnić bezpieczny dojazd swoim uczniom, a także dla agencji turystycznych organizujących wycieczki i wyjazdy.

Przejrzysta umowa i opłacalne warunki leasingu

Dbamy o to, aby nasza oferta leasingu autobusów pozostała konkurencyjna, dlatego też proces wnioskowania uprościliśmy do minimum, a wpłaty początkowe zaczynają się już od 5% wartości pojazdu. Zapewniamy pełne wsparcie przy identyfikowaniu oraz zbieraniu niezbędnej dokumentacji. Każdą umowę dopasowujemy do indywidualnych potrzeb klienta. Może być ona zawarta na okres 24 do 60 miesięcy. Jednakże naszą największą przewagę nad konkurencją stanowi brak ograniczeń markowych i wiekowych wybranego pojazdu.

Łódź: Leasing autobusu od zaufanej firmy

Firma Finserv prowadzi działalność w sferze leasingu autobusów, autokaru i busów już od wielu lat. Doskonale poznaliśmy rynek transportowy, zatem wiemy, jak spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Cechują nas uczciwość oraz zaangażowanie. W naszych umowach nie znajdą Państwo żadnych „kruczków”, a specjaliści zadbają, aby przedstawiane Wam dokumenty były przejrzyste i zrozumiałe.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami w celu omówienia szczegółów oferty leasingu autobusów dla klientów z Łodzi. W tej miejscowości możliwy jest również wynajem busów osobowych. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w zakładce „Gdzie działamy”.

Leasing busów oferujemy nie tylko klientom z Łodzi, ale i z całej Polski!