Leszno: leasing autobusu od Finserv

Przedsiębiorców z Leszna i okolic serdecznie zapraszamy do skorzystania z usługi leasingu autobusu, autokaru lub busa. Nasz zespół ekspertów służy pomocą na każdym etapie współpracy – od wyboru pojazdu, przez formalności związane z kontraktem, aż po wsparcie po podpisaniu umowy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Ponadto proponowane oferty zawsze są transparentne, bez ukrytych kosztów czy też niespodzianek.

Korzystne warunki leasingowe

Zdajemy sobie sprawę, że każda firma ma inne potrzeby i możliwości finansowe. Dlatego w kwestii leasingu autobusów jesteśmy bardzo elastyczni. Wspólnie z klientem ustalamy wysokość rat oraz okres trwania umowy (przynajmniej 24 miesiące). Co więcej, nie narzucamy wyboru konkretnego busa – to Wy określacie, jaki pojazd jest Wam najbardziej potrzebny. Wnioskowanie o leasing autobusu zostało uproszczone, a nasi specjaliści pomogą przygotować niezbędne dokumenty do zawarcia kontraktu.

Dlaczego leasing autobusu się opłaca?

Dla wielu firm transportowych leasing autobusu jest bardziej opłacalnym rozwiązaniem niż zakup nowego pojazdu. Wiąże się to głównie z mniejszymi wydatkami początkowymi, a także z elastycznością wymiany lub modernizacji floty. Taka forma finansowania będzie też korzystna pod względem braku kosztów amortyzacyjnych wynikających z utraty wartości pojazdu. Warto wspomnieć, że leasing autobusów to dobry wybór również dla małych przewoźników, instytucji publicznych oraz pracodawców chcących zapewnić transport swoim pracownikom.

Najlepsza oferta leasingu autobusów w Lesznie

W ciągu długoletniego stażu firmy Finserv zaufało nam wiele klientów, którzy docenili nasze zaangażowanie oraz jasne warunki współpracy. Dlatego jeśli jesteście zainteresowani leasingiem autobusów w Lesznie, postawcie na nas! Możecie się z nami skontaktować drogą mailową lub telefoniczną. Podczas rozmowy podamy więcej szczegółów dotyczących umów leasingowych i odpowiemy na wszystkie Wasze pytania.

Zapraszamy klientów nie tylko z Leszna, ale i z całej Polski!