Grudziądz: leasing autobusu dla Waszej firmy

Firma Finserv oferuje Państwu korzystną ofertę leasingu autobusów w Grudziądzu i okolicach. W branży działamy już od ponad 2 dekad – doskonale wiemy, jak zadowolić klienta, proponując mu najlepsze warunki wśród konkurencji. Do współpracy zapraszamy wszystkie przedsiębiorstwa świadczące usługi przewozowe, w tym także biura podróży. Leasing autobusu może również się opłacić firmom, które chcą zapewnić przewóz pracownikom do pracy.

Umowa leasingowa dopasowana do konkretnych potrzeb

Chcemy wyjść naprzeciw wszystkim Waszym oczekiwaniom, dlatego każdą umowę zawieramy na indywidualnych warunkach. Okres leasingu autobusów trwa przynajmniej 24 miesiące, ale może być wydłużony aż do 60! To Wy zadecydujecie o tym, jak długo będziecie korzystać z pojazdu. Aby przyspieszyć proces składania wniosku, zapewniamy pomoc w przygotowaniu i zgromadzeniu niezbędnych formalności.

Jaki autobus lub autokar możecie wziąć w leasing? Dowolny! Nie stosujemy ograniczeń takich jak wiek czy marka pojazdu. Sami wiecie, jaki model najlepiej spełni Wasze potrzeby. Wysokość wpłaty początkowej zaczyna się już od 5%, jednak jest ona zależna od wartości busa oraz okresu umowy. Podczas konsultacji ustalimy dogodną dla Was ratę i inne warunki leasingu autobusu.

Leasing autobusu dla klientów z Grudziądza – zapraszamy do kontaktu

Oprócz leasingu autobusów klientom z Grudziądza i okolic proponujemy również wynajem busów osobowych. Więcej o tej ofercie dowiecie się w zakładce „Gdzie działamy”. Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, zapraszamy do kontaktu mailowego bądź telefonicznego. Chętnie udzielimy wszelkich informacji oraz pomożemy w znalezieniu najlepszego rozwiązania dla Waszej firmy. Wybierając Finserv, wybieracie pewność i profesjonalizm.

Do współpracy zapraszamy nie tylko klientów z Grudziądza, ale z całej Polski!