Leasing autobusu – Gorzów Wielkopolski

Zakup autobusu to nie lada wydatek, nawet dla rozwiniętych, dobrze prosperujących przedsiębiorstw. Jeśli chcą Państwo zminimalizować koszty oraz oddelegować formalności związane z nabyciem pojazdu, serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej usługi leasingu autobusów w Gorzowie Wielkopolskim. Ofertę kierujemy zarówno do dużych, jak i małych przedsiębiorstw. Każdego klienta traktujemy indywidualnie, starając się spełnić wszystkie jego wymagania, a zarazem zapewnić atrakcyjne warunki umowy.

Bus w leasingu – pojazd korzystnie sfinansowany

Leasing autobusu, zamiast jego kupna, może przynieść wiele korzyści finansowych oraz operacyjnych. Nie wymaga on bowiem dużego wkładu własnego, co pozwala zaoszczędzić kapitał, a także obniża podstawę opodatkowania. W przypadku kredytu bądź zakupu są Państwo związani z pojazdem na lata – leasing autobusu daje możliwość zakończenia użytkowania bez większych strat majątkowych. Dzięki temu będziecie mogli również szybko wymienić swoją flotę i unikniecie ryzyka związanego z utratą wartości busa.

Gorzów Wielkopolski: leasing autobusu na najlepszych warunkach

Dlaczego warto wybrać nasze usługi? Ponieważ zaproponujemy Wam najbardziej opłacalne warunki leasingu autobusu w Gorzowie Wielkopolskim! Wpłaty początkowe zaczynają się nawet od 5%, a wykup może wynieść tylko niewielki odsetek wartości pojazdu. Mogą Państwo wybrać dowolny autobus, bus lub autokar, bowiem nie stosujemy ograniczeń wiekowych ani markowych. Ponadto umowy zawieramy na okres od 24 aż do 60 miesięcy – to od Was zależy czas trwania leasingu i związana z nim wysokość rat.

Zaufany leasingodawca Finserv

Finserv to firma zajmująca się wynajmem oraz leasingiem pojazdów od wielu lat. Doskonale znamy potrzeby klientów i wprowadzamy coraz lepsze rozwiązania, aby móc spełnić ich oczekiwania. Oprócz leasingu autobusów oferujemy Państwu wynajem busów osobowych lub naczep. Korzystając z naszych usług, możecie liczyć na kompleksowe wsparcie przez cały okres umowy.

Ofertę kierujemy do wszystkich klientów z Gorzowa Wielkopolskiego, jak również z całej Polski. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu!